abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_5116896
Het is gebleken door de jaren heen dat vrijwel geen enkel forum goed kan functioneren zonder moderatie, zonder regeltjes. Zo ook dit forum niet. Om te zorgen dat toch iedereen terecht kan in dit forum om een vraag te stellen, gevoel te delen of ideeën te spuien omtrend seksualiteit, enkele richtlijnen.

  • We gaan ervan uit dat iedereen de nettiquette kent en toepast evenals de policy. Behandel/reageer gewoon met fatsoen zoals je zelf ook graag behandelt wordt of reacties krijgt. Val elkaar niet aan maar probeer elkaar te helpen. Beoordeel en veroordeel niet iemand op zijn geaardheid of levensstijl. Kortom probeer het gezellig te houden.

  • Mochten er toch kwetsende en offtopic reacties gegeven worden dan worden deze geedit of verwijderd (zie ook deze link met uitgebreide info hoe deze regel hier wordt toegepast)

  • Kijk voor je een topic opent of je je vraag niet toevallig kwijt kan in een al bestaand topic over hetzelfde probleem. (dubbele topics worden gesloten en/of verplaatst _na een tijdje_ na het oude seksforum/archief). Voor enkele onderwerpen bestaan er ook centrale topics. Een lijstje hiervan vind je onder aan deze FAQ.

  • Topics die niets met seksualiteit te maken hebben zullen verplaatst worden naar een beter plekje. In sommige gevallen kan er ook besloten worden het topic op slot te gooien. (zoals bv gehele onzin-topics of topics geopend om te flamen)

  • Topics bestaande uit een promotie stunt voor een bepaalde pagina al dan niet je eigen homepage worden gesloten. (we zijn geen startpagina) Ook oproepjes zijn niet welkom (deze kun je wel kwijt op dating.fok.nl) We zijn ook geen uitzendbureau, arbeidsbureau of een marktplein waar je mensen kunt gaan werven voor enquêtes, fotoreportages, interviews, etc. Denk je toch dat het hier tot zijn recht komt, pleeg dan overleg alvorens het te plaatsen. Zonder overleg gaat er een slotje op.

  • Poll-topics. Teveel poll-topics zijn hinderlijk in de lijst, mede doordat poll maar een paar dagen "open" zijn voor stemmingen. Polls kunnen geplaatst worden in het Centrale poll-topic. Nieuw geopende poll-topics zullen dan ook gesloten worden.



    Enkele regels ten aanzien van het plaatsen van foto's.
  • Het plaatsen van foto's en ander beeldmateriaal is toegestaan, mits het een toegevoegde waarde heeft aan de post/topic en geen schokkende (lijken, verminkingen, etc) dingen bevat. Erotisch naakt is geen probleem.

  • Het plaatsen van naakt mag op voorwaarde dat het te aanschouwen valt binnen maatschappelijke normen en waarden (dus geen vagina's opgevuld met bv. een brandblusapparaat, lichaamsopeningen die opengetrokken zijn waardoor we de binnenkant van de mens nader kunnen bewonderen, etc.) en deze van toegevoegde waarde is voor het topic. (plaatjes waarop seksuele handelingen worden verricht mogen niet! bv, penetratie, bukkake, pijpen, etc)

    Pornografie wordt ook niet gewaardeerd!
    Bij twijfel over een plaatje kun je altijd even navragen (voor je het plaatst) of deze is toegestaan.

    Nog twee mededelingen.
    Seksualiteit is een serieus forum, omdat zo veel mogelijk te blijven handhaven wordt er getracht streng te modereren dmv edits, verwijderen van "rot"opmerkingen en dmv BANS

    Bij herhaaldelijk gezever, kwetsende opmerkingen, continu offtopic, onzin-topic-spam, etc etc is het dus mogelijk een ban te krijgen op dit forumdeel. Dit staat geheel los van alle andere fora en de regels zoals die in het mededelingenforum vermeld staan

    Juist omdat het soms best "eng" is om een bepaald probleem aan te kaarten, ondanks de anonimiteit die je je al kan aanmeten bestaat er ook een Sex-kloon. Deze kloon is bij mij in 't beheer, maar iedereen kan er gebruik van maken; en wel op de volgende manier.

    Mail mij (jolanda@fok.nl) je posting en ik plaats je topic of reply. LET OP! deze wordt alleen geplaatst mits het een serieuze posting is, het is niet de bedoeling om op die manier iemand anders onderuit te halen, onzinnige topics te openen, etc.


    Info topics:

  • Soa's en hulpinstanties
  • Problemen met de pil ?
  • Schaamhaar & scheren

    Centrale topics:

  • [Centraal Poll-topic]
  • [Centraal Topic] De pil....
  • [Centraal Topic] Schaamhaar..
  • [Centraal topic] Condooms
  • [Centraal topic] Favoriete plek
  • [Centraal topic] Jouw eerste keer
  • [Centraal topic] Favoriete standjes
  • [Centraal topic] Slikken of stikken
  • [Centraal topic] likken of stikken
  • [Centraal topic] Te strakke voorhuid?

    Mocht je onverhoopt iets aantreffen wat hier niet thuis hoort, stuur dan even een mailtje zodat er wat aan gedaan kan worden. Vermeld topic nummer of url en het probleem voor een snelle aktie.


    De Rutgers stichting heeft een aantal duidelijke folders uitgebracht van oa voorbehoedsmiddelen.


    Om ze te kunnen lezen heb je wel een PDF-reader nodig.


    updated: 22/7 enkele regels toegevoegd/veranderd
    updated: 23/7 centrale topics toegevoegd
    updated: 6/8 java chat toegevoegd
    updated:25/10 folders van de Rutgers stichting
    updated: 18/11 kelder chat verwijderd.
    Updated: 14/7 lins Rutgersstichting gewijzigd naar nieuwe site

    edit: html werkend gemaakt

    [Dit bericht is gewijzigd door Knorretje op 25-10-2003 17:46]

  •   vrijdag 13 december 2002 @ 16:18:36 #2
    3011 E.T.
    hormonaal stuiterballetje
    pi_7315908
    Aanvulling op de FAQ:
    Per 9 december 2002 heeft Knorretje het moderatorschap van Sexualiteit overgedragen aan extreme en mijzelf.

    Ik ben bezig met een nieuwe FAQ (maar het is nogal een uitgebreide, duurt dus even )

    Mocht je het ergens niet mee eens zijn, zie je iets wat niet door de beugel kan... wij zijn als volgt te bereiken:
    ET, via mail op ET@fok.nl , icq: 67052325
    extreme, via mail op extreme@dds.nl

    hint: als je in #fok op irc !mod intypt, wordt je berichtje doorgegeven in de crewchat, waar wij dit ook kunnen zien. Tevens ben ik 's avonds en in het weekend ook regelmatig op irc te vinden en kun je me dus gewoon even aanschieten door een private te openen.

    Have fun!

    [Dit bericht is gewijzigd door extreme op 19-12-2002 15:04]

    I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
      dinsdag 24 december 2002 @ 11:54:33 #3
    3011 E.T.
    hormonaal stuiterballetje
    pi_7517360
    In afwachting van de definitieve nieuwe FAQ (die deze week of volgende week online komt) wil ik alvast een paar dingen aankondigen (en waar we vanaf nu ook op zullen gaan letten)<br>Aangezien we dit forum graag serieus en constructief willen houden: <br>
  • reageren met alleen een smiley is niet leuk, heeft geen toegevoegde waarde en wordt derhalve niet gewaardeerd</li>
  • reageren met een one-liner wordt ook niet gewaardeerd</li>
  • de zgn. kotssmiley zien we het liefst helemaal niet in dit forum. </li>
  • slowchat is niet toegestaan. </li><p>Deze reacties zullen dan ook verwijderd worden en leveren een waarschuwing op. Een sex-ban wordt niet uitgesloten. <p>Laat je door deze dingetjes niet weerhouden om gewoon je mening, tips, hints en ervaringen te delen in dit forum! <img src="i/s/smile.gif" width="15" height="15"> <p>Have fun!

    [ Bericht 19% gewijzigd door Aventura op 25-05-2004 17:23:20 ]
  • I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
    pi_17340544
    schopje terug
    Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')